Time |
Name |
Fri 1 Mar |
06:50 - 09:10 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:20 |
Neil Parker (Member) |
09:30 |
Duncan Ward (Member) |
09:40 - 09:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:00 |
John Shepherd (Member) |
10:10 |
Ronald Strutt (Member) |
10:20 |
(Reserved For Members) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
11:00 |
jamie Lumsden (Member) |
11:10 |
Sweeney (Visitor) |
11:30 |
Lorraine Blackamore (Member) |
12:30 |
David May (Member) |
12:40 |
Ian Blackstone (Member) |
13:00 |
Billy Burgoyne (Member) |
13:20 |
Jim Weaver (Member) |
14:30 |
Vicki Copeland (Guest/Member) |
15:00 |
Sam Goodfellow (Guest/Member) |
Sat 2 Mar |
06:48 - 13:33 |
Winter League Round 5 (Competition) |
13:42 |
Winter League Round 5 (Guest/Member) |
13:51 - 14:00 |
Winter League Round 5 (Competition) |
Sun 3 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Richard Geary (Member) |
09:20 |
Alfie Redman (Member) |
09:30 |
Nick Trowell (Member) |
09:40 |
Ben Sabberton (Guest/Member) |
09:50 |
Caroline Wood (Member) |
10:00 |
Ann Lancaster (Member) |
10:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:20 |
Robert Gray (Guest/Member) |
10:30 |
Phillip Ashby (Member) |
10:50 |
Karen Myers (Member) |
11:20 |
Sebastian Gaspar-Dunn (Member) |
11:30 |
Billy Burgoyne (Member) |
12:00 |
Max M. W. Sowray (Member) |
12:10 |
(Guest/Member) |
12:30 |
Alfie Dean (Member) |
13:00 |
Chris Johnson (Visitor) |
13:10 |
Ryan Dhinsa (Member) |
13:20 |
Neil Wallace (Member) |
13:30 |
Thomas Bethell (Member) |
13:40 |
Sandra Dewey (Member) |
14:20 |
John Shepherd (Member) |
Mon 4 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Bob Fox (Member) |
09:20 |
Richard Ord (Member) |
09:30 |
Neil Parker (Member) |
09:40 |
Lindsay Bancroft (Member) |
09:50 |
John Gibbons (Member) |
10:00 |
Andrew McPhee (Member) |
10:10 |
Peter Banks (Member) |
10:20 |
Simon Rose (Member) |
10:30 |
Peter Dean (Member) |
10:40 |
Mark Hardcastle (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 - 12:00 |
interview - New Meeting Room |
11:00 |
Andy Beety (Member) |
11:10 |
Robin Jackson (Member) |
11:20 |
Karen Myers (Member) |
11:30 |
Sue Almond (Member) |
11:40 |
Robin Ingledew (Member) |
12:00 |
Ray Bassett (Member) |
13:00 |
David Walkinshaw (Member) |
14:00 |
Keir Parker (Member) |
15:00 |
Roderick Smith (Member) |
15:10 |
Carl Winston (Member) |
16:00 |
Charlie Lumsden (Member) |
18:30 - 21:30 |
ROTARY - Dining Room |
Tue 5 Mar |
06:50 - 08:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:20 |
(Reserved For Members) |
08:30 |
Kieron McGeever (Member) |
08:40 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:50 |
John Aldington (Member) |
09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 - 11:10 |
Ladies 4BBB (Competition) |
11:30 |
Simon Wheeler (Member) |
11:50 |
Robert Almond (Member) |
12:00 |
Barry Blake (Member) |
12:30 |
John R Robinson (Member) |
12:40 |
Sam Everson (Member) |
14:00 - 14:10 |
Sam Everson (Member) |
14:30 |
Paul Lai (Member) |
15:00 |
Carl Winston (Member) |
15:20 |
Glenn Sherwood (Member) |
16:30 |
Alfie Dean (Member) |
16:40 |
Robo (Guest/Member) |
Wed 6 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Paul Farrand (Member) |
09:20 |
Ray Geary (Member) |
09:30 - 11:00 |
Ladies Committee Meeting - Dining Room |
09:30 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:40 |
Gordon Carr (Member) |
09:50 |
Tony Knopp (Member) |
10:00 - 11:00 |
HSLGC European Meeting (Liz Haw) - New Meeting Room |
10:00 - 10:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:20 |
Bob Fox (Member) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Brian Haines (Member) |
11:10 |
Eric Chapman (Member) |
11:20 |
Brian Rayner (Member) |
11:30 |
John Shepherd (Member) |
11:40 |
William Martin (Member) |
11:50 |
Brendan Roe (Member) |
12:00 |
Michael Gray (Member) |
12:10 |
Simon Baxter (Visitor) |
12:20 |
Richard Atkinson (Member) |
12:40 |
Peter Trueman (Member) |
13:00 |
John Gibbons (Member) |
13:40 |
Carl Westerman (Member) |
14:30 |
Matthew Wilfan (Member) |
Thu 7 Mar |
06:50 |
Matthew Wilfan (Member) |
07:00 - 07:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:00 |
Ronald Strutt (Member) |
08:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:20 |
Richard Stentiford (Member) |
08:30 |
Samuel Pyman (Guest/Member) |
08:40 |
John Aldington (Member) |
08:50 - 09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 |
Robert Frater (Member) |
09:20 |
David Underwood (Member) |
09:30 |
Peter Watson (Member) |
09:40 |
Robin Nicholls (Member) |
09:50 |
Margaret Bleasdale (Member) |
10:00 |
Linda Herman (Member) |
10:10 |
Patricia Capps (Member) |
10:20 |
David Entwisle (Member) |
10:30 |
Arthur Severn (Member) |
10:40 |
Andrew Doyle (Member) |
10:50 |
Karen Myers (Member) |
11:50 |
Peter Trueman (Member) |
13:00 |
Derek Helme (Member) |
13:20 |
Ray Bassett (Guest/Member) |
14:00 |
Roderick Smith (Member) |
16:10 |
Alexander Walkinshaw (Member) |
Fri 8 Mar |
06:50 - 09:10 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:20 |
Neil Parker (Member) |
09:30 |
Duncan Ward (Member) |
09:40 - 09:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:00 |
Linda McPhee (Member) |
10:10 |
Ben Davies (Member) |
10:20 |
Ronald Strutt (Member) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Mark Hardcastle (Member) |
11:10 |
Stephen Jordan (Member) |
12:00 |
John Parry (Member) |
12:10 |
Billy Burgoyne (Member) |
12:20 |
Carl Winston (Member) |
12:30 |
David Taylor (Member) |
12:50 |
Ian Blackstone (Member) |
13:00 |
Alistair Kaye (Member) |
13:30 |
Marc L Rice (Guest/Member) |
13:40 |
James Haveron (Member) |
13:50 |
Dominic Creamer (Member) |
14:00 - 14:10 |
Sam Everson (Member) |
15:10 |
Ben Garrett (Member) |
16:20 |
Alexander Walkinshaw (Member) |
18:30 - 19:30 |
Men's Annual Dinner - Small Lounge |
19:00 - 23:00 |
Men's Annual Dinner - Dining Room |
Sat 9 Mar |
06:48 - 14:00 |
Team of 4 Multiplier (Competition) |
14:09 |
Jack Hanson (Member) |
14:18 |
Chris Ball (Member) |
Sun 10 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Samuel Pyman (Member) |
09:20 - 09:40 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:50 |
Jennifer Hill (Member) |
10:00 |
Pat Benson (Member) |
10:10 |
(Reserved For Members) |
10:20 |
Robert Gray (Member) |
10:30 |
Phillip Ashby (Member) |
11:00 |
Karen Myers (Member) |
11:30 |
Dee Lewin-Jones (Member) |
12:00 |
James Brennan (Member) |
14:00 |
Thomas Bethell (Member) |
Mon 11 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:20 |
Richard Ord (Member) |
09:30 |
John Gibbons (Member) |
09:40 |
Bob Fox (Member) |
09:50 |
Lindsay Bancroft (Member) |
10:00 |
Neil Parker (Member) |
10:10 |
Peter Dean (Member) |
10:20 |
Robin Jackson (Member) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Mark Hardcastle (Member) |
11:00 |
Chris Jacks (Member) |
11:10 |
Karen Myers (Member) |
12:00 |
Arthur Severn (Member) |
12:20 |
Richard Atkinson (Member) |
12:30 |
Stephen Cock (Member) |
18:30 - 21:30 |
ROTARY - Dining Room |
Tue 12 Mar |
06:50 - 08:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:20 |
Samuel Pyman (Member) |
08:30 |
Kieron McGeever (Member) |
08:40 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:50 |
John Aldington (Member) |
09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 - 11:10 |
Ladies Monthly NQ Stableford (Competition) |
11:20 - 11:30 |
Ladies Mnthly NQ Stableford (Competition) |
12:00 |
Robert Almond (Member) |
14:00 |
Charles Lane (Member) |
16:00 - 18:00 |
Greens Committee Meeting - New Meeting Room |
Wed 13 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Paul Farrand (Member) |
09:20 |
Ray Geary (Member) |
09:30 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:40 |
Gordon Carr (Member) |
09:50 |
Tony Knopp (Member) |
10:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:10 |
Derek D P Bond (Member) |
10:20 |
Roger Willacott (Member) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Richard Wright (Member) |
10:50 |
Simon Rose (Member) |
11:00 |
Brian Haines (Member) |
11:10 |
Eric Chapman (Member) |
11:20 |
Brian Rayner (Member) |
11:30 |
(Member) |
11:50 |
Brendan Roe (Member) |
12:00 |
Michael Gray (Member) |
12:10 |
John Gray (Member) |
12:30 |
Robin Jackson (Member) |
12:40 |
Carl Winston (Member) |
12:50 |
Paul Williams (Member) |
13:00 |
Elliott (Visitor) |
13:10 |
John Gibbons (Member) |
13:20 |
John R W Shepherd (Guest/Member) |
13:30 |
Nick Schumacher (Member) |
14:10 |
Ben Garrett (Member) |
15:10 |
Matthew Wilfan (Member) |
16:00 |
Roderick Smith (Member) |
Thu 14 Mar |
06:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
07:00 |
Matthew Wilfan (Member) |
07:10 - 07:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:00 |
Ian Holmes (Member) |
08:10 |
Ronald Strutt (Member) |
08:20 - 08:30 |
(Reserved For Members) |
08:40 |
John Aldington (Member) |
08:50 - 09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 |
Douglas Gillies (Member) |
09:20 |
David Underwood (Member) |
09:30 |
Peter Watson (Member) |
09:40 |
Robin Nicholls (Member) |
09:50 |
(Reserved For Members) |
10:00 |
Margaret Bleasdale (Member) |
10:10 |
Ann Lancaster (Member) |
10:20 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:30 |
Richard McVeagh (Member) |
10:40 |
John Clarke (Member) |
10:50 - 11:20 |
Ladies Committee Owl (Competition) |
11:30 |
Taylor (Visitor) |
11:50 |
Sandra Dewey (Member) |
13:00 |
Peter Bainbridge (Member) |
16:00 |
Roderick Smith (Member) |
Fri 15 Mar |
06:50 - 09:10 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:20 |
Neil Parker (Member) |
09:30 |
(Reserved For Members) |
09:40 - 10:10 |
Reserved For Members (Reserved For Members) |
10:20 |
(Reserved For Members) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Mark Hardcastle (Member) |
11:30 |
Arthur Severn (Member) |
12:20 |
David Frayne (Member) |
12:40 |
Ian Blackstone (Member) |
12:50 |
Alistair Kaye (Member) |
13:00 |
Pete Smith (Member) |
13:10 |
Billy Burgoyne (Member) |
15:30 |
Roderick Smith (Member) |
16:00 |
Carl Westerman (Member) |
Sat 16 Mar |
06:48 - 13:06 |
4BBB Stableford (Competition) |
13:15 |
Frank Roberts (Member) |
13:42 |
Sebastian Gaspar-Dunn (Member) |
13:51 |
Brook Shaw (Visitor) |
14:09 |
Chris Ball (Member) |
14:45 |
Ben Sabberton (Member) |
Sun 17 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:20 |
Alistair Kaye (Member) |
09:30 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:40 |
Sebastian Gaspar-Dunn (Member) |
09:50 |
Jennifer Hill (Member) |
10:00 |
Margaret Bleasdale (Member) |
10:10 |
Tina Meadows (Member) |
10:20 |
Robert Gray (Member) |
10:30 |
Phillip Ashby (Member) |
10:50 |
Karen Myers (Member) |
11:00 |
Arthur Severn (Member) |
11:30 |
Linda McDowall (Member) |
11:40 |
Charlotte Franks (Member) |
11:50 |
Lorraine Blackamore (Member) |
12:00 |
James Brennan (Member) |
12:20 |
Nicholas Alger (Member) |
13:50 |
James Walsh (Member) |
14:00 |
Vicki Copeland (Member) |
14:30 |
Jo Crouse (Member) |
15:00 |
Noah Binns (Member) |
Mon 18 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Duncan Ward (Member) |
09:20 |
Richard Ord (Member) |
09:30 |
Neil Parker (Member) |
09:40 |
Lindsay Bancroft (Member) |
09:50 |
Bob Fox (Member) |
10:00 |
Peter Banks (Member) |
10:10 |
Robin Jackson (Member) |
10:20 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:30 - 11:30 |
Lady Captains Society Meeting - Dining Room |
10:30 |
Peter Dean (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Andy Beety (Member) |
11:10 |
Chris Jacks (Member) |
11:30 |
Karen Myers (Member) |
12:30 |
Stephen M Wildridge (Member) |
13:00 |
Ray Bassett (Guest/Member) |
13:10 |
John Lewis (Member) |
13:30 |
Ann Winship (Member) |
14:00 - 14:10 |
Sam Everson (Member) |
15:00 |
Matthew Wilfan (Member) |
15:30 |
Carl Winston (Member) |
16:20 |
Roderick Smith (Member) |
18:30 - 21:30 |
ROTARY - Dining Room |
Tue 19 Mar |
06:50 - 08:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:20 |
(Reserved For Members) |
08:30 |
Kieron McGeever (Member) |
08:40 |
John Aldington (Member) |
08:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:00 |
Carl Winston (Member) |
09:10 - 11:30 |
Ladies Reverse Waltz (Competition) |
11:30 - 16:00 |
MRS HUDSON FUNERAL TEA - Dining Room |
11:40 |
Linda McDowall (Member) |
11:50 |
Robert Almond (Member) |
12:00 |
Billy Burgoyne (Member) |
12:10 |
Sandra Dewey (Member) |
12:20 |
Andrew Doyle (Guest/Member) |
12:40 |
Lindsay Raybaud (Member) |
13:00 |
Jonathan Callard (Member) |
13:30 |
Steven Gac (Member) |
13:40 |
Nick Schumacher (Member) |
14:00 |
Charles Lane (Member) |
14:30 |
Roderick Smith (Member) |
15:40 |
Nicholas Alger (Member) |
16:30 |
Josh Dennis (Member) |
Wed 20 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
(Reserved For Members) |
09:20 |
Ray Geary (Member) |
09:40 |
Tony Knopp (Member) |
09:50 |
Michael Hall (Member) |
10:00 |
Geoff Skaife (Member) |
10:10 |
Derek D P Bond (Member) |
10:20 |
Michael Kent (Member) |
10:30 |
(Reserved For Members) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Brian Haines (Member) |
11:10 |
Eric Chapman (Member) |
11:20 |
Brian Rayner (Member) |
11:30 |
John Shepherd (Member) |
12:00 |
Paul Martin (Member) |
13:30 |
John Gibbons (Member) |
14:20 |
Carl Westerman (Member) |
16:30 |
Josh Dennis (Member) |
17:00 - 21:30 |
quiz night - Dining Room |
Thu 21 Mar |
06:50 - 07:30 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
07:40 |
Mark Davies (Guest/Member) |
07:50 |
Marc Rice (Member) |
08:00 |
Ian Holmes (Member) |
08:10 |
Ronald Strutt (Member) |
08:20 |
Richard Stentiford (Member) |
08:30 |
(Reserved For Members) |
08:40 |
John Aldington (Member) |
08:50 - 09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 |
Linda McPhee (Member) |
09:20 |
Douglas Gillies (Member) |
09:30 |
Andy Partridge (Member) |
09:40 |
Robin Nicholls (Member) |
09:50 |
(Reserved For Members) |
10:00 |
Margaret Bleasdale (Member) |
10:10 |
Viv Allison (Member) |
10:20 |
Kevin Dalton (Member) |
10:30 |
Robin Jackson (Member) |
10:40 |
Neil Parker (Member) |
11:00 |
Karen Myers (Member) |
11:20 |
Norman Lightfoot (Member) |
11:30 |
David Moss (Visitor) |
11:40 |
Sandra Dewey (Member) |
12:40 |
Peter Dean (Member) |
13:30 |
Shaun Whiteley (Guest/Member) |
16:00 - 18:00 |
Board meeting - Small Lounge |
16:30 |
Alexander Walkinshaw (Member) |
Fri 22 Mar |
06:50 - 09:10 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:20 |
Neil Parker (Member) |
09:30 |
Duncan Ward (Member) |
09:40 |
Alfie Redman (Member) |
09:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:00 - 12:00 |
Ladies Committee Meeting - New Meeting Room |
10:00 |
(Reserved For Members) |
10:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:20 |
(Reserved For Members) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Keith Florence (Guest/Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Simon Rose (Member) |
11:10 |
Mark Hardcastle (Member) |
11:50 |
Phillip Ashby (Member) |
12:10 |
James Hampson (Member) |
12:20 |
Boo Orman (Member) |
12:30 |
David Taylor (Member) |
12:40 |
Glenn Manby (Member) |
12:50 |
Ian Blackstone (Member) |
13:00 |
Pete Smith (Member) |
13:10 |
Tim McIntyre (Member) |
13:30 |
Dan Asquith (Member) |
14:30 |
Charles Lane (Member) |
14:40 |
Matthew Wilfan (Member) |
15:00 |
Vicki Copeland (Member) |
15:10 |
Richard Pitt (Guest/Member) |
15:30 |
Dee Lewin-Jones (Member) |
15:40 |
Jack Farrer (Member) |
16:10 |
Vincent McLaughlin (Member) |
16:30 |
Alexander Walkinshaw (Member) |
16:40 |
Alfie Lumsden (Member) |
17:00 - 20:00 |
presentation evening and prize draw - General Info |
Sat 23 Mar |
06:48 - 12:48 |
Pairs Texas Scramble (Competition) |
13:15 |
Charlie Holtham (Member) |
13:33 |
Bert Kemkes (Member) |
13:42 |
Dom Roberto (Visitor) |
14:00 |
Alfie Lumsden (Member) |
14:30 - 16:30 |
Ladies AGM - Dining Room |
14:36 |
Chris Ball (Member) |
15:03 |
Thomas Bethell (Member) |
Sun 24 Mar |
06:50 - 07:20 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
07:30 |
Members Roll Up (Guest/Member) |
07:40 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
David Entwisle (Member) |
09:20 |
Samuel Pyman (Member) |
09:30 |
(Reserved For Members) |
09:40 |
Alfie Dean (Member) |
09:50 |
Arthur Severn (Member) |
10:00 |
Caroline Wood (Member) |
10:10 |
Ann Lancaster (Member) |
10:20 |
Robert Gray (Guest/Member) |
10:30 |
Phillip Ashby (Member) |
10:40 |
Finlay Lazenby (Member) |
10:50 |
Karen Myers (Member) |
11:00 - 11:30 |
Callum Morrow (Visitor) |
11:40 - 11:50 |
Nick Jarrett (Corporate) |
12:00 |
Dee Lewin-Jones (Member) |
12:10 |
Alistair Scott (Corporate) |
12:20 - 12:40 |
Garden House Golf Society (Society) |
12:50 |
Linda McDowall (Member) |
13:00 |
Andrew Wicken (Member) |
13:10 |
Charlotte Franks (Member) |
13:20 |
Sue Almond (Member) |
13:30 |
Arti Sivanandarajah (Member) |
13:40 |
Charlie Holtham (Member) |
13:50 |
Richard Brady (Member) |
14:00 |
Nicholas Alger (Member) |
14:20 |
Sam Frankland (Member) |
15:00 |
Elliot Owen (Member) |
Mon 25 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Neil Parker (Member) |
09:20 |
Richard Ord (Reserved For Members) |
09:30 |
John Gibbons (Member) |
09:40 |
Lindsay Bancroft (Member) |
09:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:00 - 10:10 |
(Reserved For Members) |
10:20 |
Peter Dean (Member) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:50 |
Simon Rose (Member) |
11:00 |
Chris Jacks (Member) |
11:50 |
Charlie Mackenzie (Member) |
12:00 |
Larry McLemore (Member) |
12:40 |
Samuel Pyman (Member) |
13:10 |
Dom Trinder (Guest/Member) |
13:30 |
Noah Binns (Member) |
13:40 |
William Robinson (Member) |
14:00 |
Matthew Wilfan (Member) |
15:00 - 16:30 |
Rabbits Committee Meeting - New Meeting Room |
18:30 - 21:30 |
ROTARY - Dining Room |
Tue 26 Mar |
06:50 |
Matthew Wilfan (Member) |
07:00 - 07:50 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:00 |
(Reserved For Members) |
08:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
08:20 |
(Reserved For Members) |
08:30 |
Kieron McGeever (Member) |
08:40 |
(Reserved For Members) |
08:50 |
Harry Lee (Member) |
09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 - 11:30 |
Ladies Team Of 3 Stableford (Competition) |
11:40 |
Robert Almond (Member) |
12:00 |
James Hampson (Member) |
13:00 |
Neil Ormondroyd (Member) |
13:10 |
Andy Beety (Member) |
13:20 |
Harry Allinson (Member) |
13:30 |
Noah Binns (Member) |
14:00 |
Huw Evans (Member) |
14:30 |
Charles Lane (Member) |
15:00 |
Roderick Smith (Member) |
15:20 |
Michael Richardson (Member) |
16:50 |
Alex Pouncett (Member) |
Wed 27 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
John Parker (Member) |
09:20 |
Ray Geary (Member) |
09:30 |
Alan Firth (Member) |
09:40 |
Gordon Carr (Member) |
09:50 |
Tony Knopp (Member) |
10:00 - 10:10 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:20 |
Bob Fox (Member) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Kevin Dalton (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Chris Jacks (Member) |
11:10 |
Eric Chapman (Member) |
11:20 |
Brian Rayner (Member) |
11:30 |
Brian Haines (Member) |
11:40 |
John Shepherd (Member) |
11:50 |
Sebastian Gaspar-Dunn (Member) |
12:00 |
Michael Gray (Member) |
12:10 |
Boo Orman (Member) |
12:30 |
Paul Martin (Member) |
12:40 |
Steve Dunn (Member) |
13:00 |
Larry McLemore (Member) |
13:10 |
Jacob Slater (Member) |
13:20 |
Archie Atkinson (Member) |
13:30 |
John Margerison (Member) |
13:50 |
Matthew Wilfan (Member) |
14:00 |
jamie Lumsden (Member) |
14:20 |
Stuart Reid (Member) |
14:30 |
Carl Westerman (Member) |
14:40 |
James Brennan (Member) |
15:10 |
Max Whiteley (Member) |
16:00 |
George Davies (Member) |
17:10 |
Ryan Dhinsa (Member) |
Thu 28 Mar |
06:50 - 07:40 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
07:50 |
Steve Dunn (Member) |
08:00 |
(Reserved For Members) |
08:10 |
Ronald Strutt (Member) |
08:20 |
Richard Stentiford (Member) |
08:30 |
(Reserved For Members) |
08:40 - 09:00 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:10 |
(Reserved For Members) |
09:20 |
Peter Watson (Member) |
09:30 |
Andy Partridge (Member) |
09:40 |
Robin Nicholls (Member) |
09:50 |
Margaret Bleasdale (Member) |
10:00 |
(Reserved For Members) |
10:10 |
Sheila Robertson (Member) |
10:20 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
10:30 |
Viv Allison (Member) |
11:00 |
Karen Myers (Member) |
12:10 |
Colin McCaw (Member) |
12:30 |
John Myers (Member) |
13:00 |
Ray Bassett (Member) |
15:50 |
Andrew McPhee (Member) |
Fri 29 Mar |
06:50 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Members Roll Up (Guest/Member) |
09:20 |
Neil Parker (Member) |
09:30 |
Duncan Ward (Member) |
09:40 |
Frank Roberts (Member) |
09:50 |
Andrew Considine (Member) |
10:00 |
Philip Rhodes (Member) |
10:10 |
James Brennan (Member) |
10:20 |
(Reserved For Members) |
10:30 |
Andy Beety (Member) |
10:40 |
Simon Rose (Member) |
10:50 |
Richard Wright (Member) |
11:00 |
Mark Hardcastle (Member) |
11:10 |
James Silsden (Visitor) |
11:20 |
Stephen McPhee (Member) |
11:40 |
Richard Cook (Visitor) |
11:50 |
David Taylor (Member) |
12:00 |
Sebastian Gaspar-Dunn (Member) |
12:10 |
Glenn Manby (Member) |
12:20 |
Billy Burgoyne (Member) |
12:30 |
Jacob Grey (Member) |
12:40 |
Phillip Ashby (Member) |
12:50 |
James Haveron (Member) |
13:00 |
Sandra Dewey (Member) |
13:10 |
Linda McPhee (Member) |
13:20 |
Nicholas Alger (Member) |
13:30 |
Charlotte Franks (Member) |
13:40 |
Joshua Park (Member) |
14:00 |
Jo Crouse (Member) |
14:30 |
Josh Dennis (Member) |
14:40 |
Alfie Lumsden (Member) |
15:00 |
Johnny Pearson (Member) |
15:30 |
Elliot Pickering (Member) |
15:50 |
Richard Atkinson (Member) |
16:00 |
Jonathan Callard (Member) |
16:10 |
Caroline Wood (Member) |
Sat 30 Mar |
06:48 - 14:00 |
Winter League Round 6 (Competition) |
14:09 |
alistair scott (Member) |
14:18 |
Nick Crouse (Member) |
14:27 |
Blair Scott (Member) |
14:36 |
John Lewis (Member) |
14:54 |
Sebastian Gaspar-Dunn (Member) |
15:03 |
Alexander McPhee (Member) |
15:21 |
Josh Dennis (Member) |
15:30 |
Max Sowray (Member) |
15:39 |
Billy Burgoyne (Member) |
16:06 |
Douglas Gillies (Member) |
Sun 31 Mar |
06:50 - 07:50 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
08:00 |
Members Roll Up (Guest/Member) |
08:10 - 09:00 |
Members Roll Up (Reserved For Members) |
09:10 |
Samuel Pyman (Guest/Member) |
09:20 |
Richard Brady (Member) |
09:30 - 09:40 |
Bookable For Members (Reserved For Members) |
09:50 |
Caroline Wood (Member) |
10:00 |
Pat Benson (Member) |
10:10 |
Boo Orman (Member) |
10:20 |
Mark Fleet (Member) |
10:30 |
Phillip Ashby (Member) |
10:50 |
Julian Sellars (Guest/Member) |
11:00 |
Karen Myers (Member) |
11:10 |
Philip Wright (Reserved) |
11:30 |
Margaret Bleasdale (Member) |
11:50 |
Alexander Walkinshaw (Member) |
12:00 |
Sam Goodfellow (Member) |
12:10 |
Richard Geary (Member) |
12:20 |
Ben Garrett (Member) |
12:30 |
James Walsh (Member) |
12:40 |
Tom Birtwhistle (Member) |
12:50 |
Kaif Shazad (Member) |
13:00 |
Chris Johnson (Visitor) |
13:50 |
Dee Lewin-Jones (Member) |
14:10 |
Jack Hanson (Member) |
14:50 |
Paul Hazel (Member) |
15:40 |
Thomas Bethell (Member) |